Карта-мозаїка: зберіть «Дванадцять тварин»

Кролик
Кролик

Якщо подивитись на це зображення, що ви побачите? На перший погляд, схоже на чорні розводи-плями на білому аркуші паперу. Але якщо придивитися ще уважніше, то можна помітити обриси кролика. Схоже? Але це не зовсім звичайний кролик, оскільки він складається з незвичайних елементів-континентів. Автор цього диво-кролика Kentaro Nagai - японський графічний художник, який перегрупував карту світу для створення тварин китайського гороскопу. Так і народилась серія ілюстрацій під назвою «Дванадцять тварин».

Kentaro задіяв усі континенти і привів їх в рух, змусивши обертатися і групуватися, формуючи фігурки тварин-символів. Кожна частина світу, від найбільших материків до найменших островів, бере участь у проекті японського художника.

До речі, досить цікава історія цього проекту. Як ви вже мабуть здогадались, він має відношення до новорічних свят. Але якщо бути більш точними, то ідея створення «Дванадцяти тварин» прийшла до Kentaro Nagai, коли той мав розробити вітальні листівки до Нового 2005-го року. На той час японський художник дуже переживав через війну в Іраку, через що він і вирішив поєднати приємне з корисним та створити листівки з пацифістичним підтекстом. "Piece together for peace" ("Об'єднаємось заради миру") - таке головне гасло серії ілюстрацій від Kentaro Nagai.

Дракон
Дракон
Змія
Змія
Кінь
Кінь
Вівця
Вівця
Мавпа
Мавпа
Півень
Півень
Собака
Собака
Свиня
Свиня
Пацюк
Пацюк
Бик
Бик
Тигр
Тигр

Також можна подивитись анімовану версію проекту Kentaro Nagai:

При бажанні масштаб можна збільшити. Це можна зробити в контекстному меню, натиснувши на анімації правою кнопкою миші.

X

Вхід

Завантажую...