Лев - король звірів

Лев та левиця

Лев (лат. Panthera leo) - хижий ссавець сімейства котячих. Але його спосіб життя нетиповий для великих кішок. Леви живуть великими сімейними групами - прайдами. Вони не полюють поодинці, на відміну від гепардів і тигрів. Всі члени сімейства довго живуть разом і дорослих левенят не виганяють, якщо тільки умови на мисливській території не стають критичними.

Характерна особливість лева - густа грива у самців, чого немає у інших представників сімейства котячих. Зовні лев - це ледачий звір, який подовгу дрімає і байдикує. Тільки коли лев голодний і змушений переслідувати стада травоїдних або коли повинен захищати свою територію, він виходить із цього стану.

Зазвичай на полювання вирушає група самиць, самці ж рідко приєднуються до них. Мисливиці оточують жертву, причаївшись у високій траві. Коли тварина помічає небезпеку, її охоплює паніка, і вона намагається врятуватися бігом, але найчастіше потрапляє в лапи інших, непомічених нею левиць.

У левиці народжується зазвичай два левеня. Щоб стати дорослими, їм потрібно близько двох років - увесь цей час вони переймають досвід батьків.

Лев
Два дорослих лева
Лев
Білий лев
Лев
Лев
Левеня
Два левеня
Дві левиці
Два левеня
Левиця
Лев та левиця
Лев
Лев
Левеня
Два левеня
Лев та левиця
Білі левиці
Левиця
Лев
Лев - король звірів

X

Вхід

Завантажую...