Правила сайту

Ми завжди раді новим матеріалам, які додають на сайт відвідувачі, але не всі вони можуть бути опубліковані на сайті. З метою підтримання хорошої репутації ресурсу, всі матеріали приймаються до публікації лише після попередньої перевірки модератором сайту. Для того, щоб Ваша публікація була прийнята модератором сайту, вона повинна відповідати таким умовам:

1 До публікації приймаються матеріали, написані виключно українською мовою. Модератор може проводити редакторську правку надісланих матеріалів, але переклад матеріалів з іноземних мов адміністрація сайту здійснює лише у випадках надзвичайної цінності та унікальності надісланої інформації. Нам і так є що перекладати.

2 Забороняється створювати і розміщувати публікації, дублюючі ті, що вже існують на сайті. Дублюючою вважається інформація, яка не відрізняється від існуючої ні за змістом, ні за якістю.

3 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які повністю дублюють вже існуючий на будь-якому іншому сайті матеріал.

4 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які носять відверто рекламний характер. Будь-яка реклама допускається лише за згодою адміністрації.

5 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які містять лише зображення. До зображень також існує ряд вимог: якість (вище середньої), розмір (до 1 Мб) та зміст (зображення мають ілюструвати прив'язаний текст).

6 Забороняється створювати і розміщувати публікації, які не відповідають тематиці сайту.

7 Модератор самостійно приймає рішення про допуск чи недопуск до публікації надісланого матеріалу. Якщо у модератора сайту виникають будь-які побажання до автора щодо переробки надісланого матеріалу, він може звернутись з цими побажаннями до автора, і тільки після доведення матеріалу до стану, придатного до публікації, матеріал публікується.

X

Вхід

Завантажую...