Hange Knight

Мій внесок
08.12.2011, 21:37 на Ведеться пошук українських екофанів

Чистоту в місті слід підтримувати не лише перед світовим заходом, що проводитиметься на наших теренах. Мабуть, до речі, вперше й востаннє.

Не знаю, щось ця акція навіває неприємні почуття. Так, пропаганда; ну, власні дії, добре, покажу приклад.. Але щось виглядає дуже дешево. Можливо, мені не подобається організатор - виробник розчину ортофосфорної кислоти в пляшках?

08.12.2011, 18:13 на Концепт біосвітла від Phillips

Головне, що розроблено концепцію. Як далі використається і чи набуде розвитку взагалі - подивимось %)

13.08.2011, 00:16 на Вибрана найкраща заміна 60-ватній лампі розжарювання

Найс.
Вартість не така вже й висока, враховуючи термін використання. Особливо для людей "звідти".

29.07.2011, 00:47 на Чи шкідливе ГМО?

bioukraine, у вас занадто бурхлива реакція на цю статтю ;D

"или Вашему руководителю вероятнее всего стоило бы сделать нам коммерческое предложение)))"
facepalm.

"Если у Вас, Анастасия, не могут дойти руки .... для изучения и анализа научных и в том числе статистических трудов, то Хотя бы посмотрите несколько фильмов о деятельности компании "Монсанто" и фильм "Яд от элиты-биологическое оружие"
Будь-яка праця та стаття також можуть бути зроблені на замовлення, в чому ви і звинувачуєте автора данного матеріалу. Можливо, у вас дійдуть руки до виконання лабораторних аналізів/досліджень?

28.07.2011, 22:03 на Чи шкідливе ГМО?

Дуже поверхнева стаття. Висновок - завчасний.
Зараз важко казати про шкідливість зміни генотипів видів, про це дійсно судитимуть наступні покоління. Але, звичайно, особливого бажання мати справу з такими продуктами немає.
Можна сказати, що не хочеться віддалятися від Природи та грати в небезпечні ігри, але чи не є сьогоднішня ситуація, події та діяльність людини все тією ж частиною Природи?
А поки продовжуємо читати на туалетному папері "Без ГМО" ;D

ps. генні модифікації треба розглядати як сучасний інструмент селекції, а не зводити до того, що це все та ж селекція. Одна справа відбирати види з початковим, природним генотипом, інша - насильно його змінювати, а потім утримувати як зразок, продовжуючи схрещення та відбір.

05.07.2011, 01:02 на Найбрудніші міста планети

На жаль, простіше сказати, чого в нас точно ще не буде.
Халатність, жадібність і бездарність - основні показники в нашій державі на всіх рівнях. Тому й надалі будемо гнити, "звеличуючи" країну та прикладаючи руку до серця.
Гидко, що чиясь бездіяльність визначає тривалість твого життя. Гидко й неприємно.

05.07.2011, 00:38 на Найбрудніші міста планети

Залишилось розробити власні стандарти (як це робиться у нас повсякчас для внутрішньої оцінки різних типів забруднень та допустимих меж) та змусити весь світ перейти на них, а потім вже складати такі списки ;D Тоді ми точно не опинимось в переліку ;o

04.07.2011, 23:14 на Якби все працювало на двигунах внутрішнього згоряння

Встановити форум просто. І статут абсолютно не складно написати.
Одна з проблем, мабуть, в тому, що спочатку ресурс не передбачав наявність форуму. Тому й була внесена можливість коментувати статті безпосередньо. А це левова частка спілкування користувачів, яка б могла стати базою для жорстких дискусій ^_^.
Тому адміністрації необхідно або паралельно виносити ці коментарі у відповідні теми на форумі, або повністю відмовитись від зносок під статтею, остаточно перекочувавши на все той же форум.

02.07.2011, 20:31 на Якби все працювало на двигунах внутрішнього згоряння

Опція "редагувати" з'явилась, доступ - ні.

Немає матеріалів

X

Вхід

Завантажую...