Про нас

Шановний відвідувач, ми раді вітати Вас на сайті "Екологія життя"!

Ідея створення освітнього сайту з екології прийшла зовсім випадково. Справа в тому, що в українському інформаційному просторі україномовної навчальної інформації з екології надзвичайно мало, а якщо вона і є, то дуже розпорошена. Тому виникла ідея створити такий портал, де можна було б в одному місці знайти всю інформацію з екології, яка потрібна чи цікава.

На сторінках даного сайту Ви зможете знайти багато цікавої інформації навчального, і не тільки, характеру. Освітня інформація, яка представлена на сайті, зібрана з усіх розділів екології та охорони навколишнього середовища. Ми намагаємось якнайширше розкрити подані нами теми. Для того, щоб читачам було цікаво, ми вирішили публікувати не тільки голу теорію, а і різні цікаві статті, фотографії і багато іншого.

Якщо у Вас також є цікава інформація, то Ви можете поділитись нею і розмістити її на нашому сайті. Для цього потрібно просто зареєструватися або увійти під Вашим логіном. Кожен матеріал, який додано на сайт, модерується. Якщо Ви додали матеріал, то авторство залишається вашим, якщо Ви того забажаєте.

Сподіваємось, що Вам буде цікаво на нашому сайті.

З повагою,
Адміністрація сайту "Екологія життя"

X

Вхід

Завантажую...